O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „JURA” S.C. powstało w 1991r. jako mała spółka rodzinna, specjalizująca się w produkcji chrupek kukurydzianych z niemodyfikowanych genetycznie, najwyższej jakości surowców.

Wraz z rozwojem firmy w ofercie pojawiały się nowe smaki, obecnie w ofercie jest 10 rodzajów chrupek kukurydzianych „Galicyjskich” i trwają prace nad nowymi.

W 1994r. P.P.H.U. „JURA” rozpoczęło produkcję „Makaronu Galicyjskiego”, który szybko zdobył renomę wśród klientów, co przyczyniło się do wprowadzenia nowych form makaronu.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji żywności, sprawdzeni i wiarygodni dostawcy, a także wykwalifikowany personel oraz nacisk na jakość oferowanych produktów poprzez System Kontroli Jakości HACCP, sprawia, że nasi klienci są zadowoleni, a ich grono stale się powiększa.

Tak w przeciągu kilkunastu lat nasza firma z lokalnego producenta stała się dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dzięki współpracy z sieciami hipermarketów oraz sklepów, znanym w całej Polsce oraz za granicą, dokąd w znacznych ilościach eksportowane są nasze produkty.