Historia

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „JURA” powstało w 1993r. jako mała spółka rodzinna, specjalizująca się w produkcji chrupek kukurydzianych z niemodyfikowanych genetycznie, najwyższej jakości surowców.

Wraz z rozwojem firmy w ofercie pojawiały się nowe smaki chrupek, obecnie asortyment obejmuje 8 rodzajów tego przysmaku, przy czym przedsiębiorstwo pracuje nad wprowadzeniem nowych.

W 1994r. P.P.H.U. „JURA” rozpoczęło produkcję „Makaronu Galicyjskiego”, który szybko zdobył renomę wśród klientów, co przyczyniło się do wprowadzenia nowych form makaronu, obecnie jest ich 10.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji żywności, wykwalifikowany personel oraz nacisk na jakość oferowanych produktów poprzez System Kontroli Jakości HACCP, sprawia, że nasi klienci są zadowoleni, a ich grono stale się powiększa.

Tak w przeciągu kilku lat nasza firma z lokalnego producenta stała się dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, znanym niemal w całej Polsce oraz za granicą, dokąd w znacznych ilościach eksportowane są nasze produkty.

 
  Oferta    |    Historia    |    Galeria    |    Kontakt

© Grafikstudio 2006